Menu

Gotuje bo lubie

:)

Spaghetti

darekoo

16

Pamiętam czasy, kiedy robienie spaghetti na obiad było czymś, co robiłem regularnie. Jestem pewien, że Kale miał dość tego, ale jest zbyt miły, by cokolwiek powiedzieć. Mój słodki koleś. Życie było wtedy bardzo zajęte (nie, że wszystko się zmieniło), ale mieliśmy małe malutkie dzieci i dzieci i było to coś łatwego do wykonania. Po prostu zrobiłem to za dużo. ha ha.  

Teraz, gdy jestem blogerem kulinarnym i mam zbyt wiele nowych przepisów do spróbowania, nie jest to zbyt często robię spaghetti. Jestem pewien, że moja rodzina jest za to wdzięczna. Ale kiedy natknąłem się na to Taco Spaghetti na blogu mojego przyjaciela Stephanie PLAIN CHICKEN, pomyślałem, że to musi być koniecznie i będzie naprawdę smaczną zmianą w naszej starej nocnej spaghetti. 

 211

Natychmiast pochłonęliśmy to Taco Spaghetti! Każdy z nas. Wszyscy naprawdę to kochaliśmy. To była tandetna dobroć, a smak był niesamowity. To był zabawny zwrot na zwykłym spaghetti z odrobiną kopa z zielonych chilli. Służyłem nasz z zieloną sałatą i jedliśmy w kolacji. Mniam! 

Składniki
 • ½ funta (8 uncji) makaron spaghetti
 • 1 funt chudej mielonej wołowiny
 • Pakiety 1 (1 uncja) niskoprocentowe przyprawy taco
 • ¾ kubek wody
 • 1 (8 uncji) zwykły jogurt grecki
 • 1 puszka (10 uncji) Rotel (pokrojone w kostkę pomidory i zielone chilli), bez wytopu
 • 1 (8 uncji) opakowanie Ser Velvet, pokrojony w kostkę
 • 1 szklanka rozdrobnionego sera cheddar
 • 2 zielone cebule, pokrojone w kostkę
 
Instrukcje
 1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F. Rozpyl 9x9 cali lub 11x7 cali (to właśnie użyłem) formy do pieczenia za pomocą nieprzywierającego sprayu. Odłożyć na bok.
 2. Zagotuj makaron spaghetti w dużym garnku z soloną wodą do al dente. (Zgodnie z instrukcją pakowania.) Spuścić wodę.
 3. Tymczasem gotuj i kruszyć mieloną wołowinę na dużej patelni na średnim ogniu; dopóki wołowina nie będzie już różowa. Usuń wszelki tłuszcz. Dodaj przyprawy taco i wodę. Gotuj i mieszaj przez 5 minut.
 4. Wymieszaj jogurt grecki, Rotel i ser Velveeta z mieszanką hamburgerów. Ciągle mieszaj, aż ser się roztopi. Wymieszaj ugotowane spaghetti, a następnie wlej wszystko do przygotowanego naczynia do pieczenia.
 5. Równo równomiernie z posiekanym serem cheddar. Piec przez 20 do 30 minut lub do momentu, aż będą gorące i szampańskie.
 6. Podawać i udekorować pokrojoną w kostkę zieloną cebulą. Cieszyć się!

© Gotuje bo lubie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci